Genel Bakış

 

Biz Kimiz?

RAYSİMAŞ Raylı Sistemler Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, TÜRKSAT A.Ş. ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin güçlü bir iştiraki olarak faaliyet göstermektedir. Raylı sistemler mühendislik ve müşavirlik alanında faaliyet gösteren ve yüzde yüz kamu sermayesi yöneten şirketimiz, Türkiye’de öncü bir kuruluş olmayı ve dünyada sektöründe söz sahibi firmalar arasında olmayı hedeflemektedir. RAYSİMAŞ olarak, raylı sistemlere yönelik ÜR-GE ve yazılım hizmetleri veren; alt yapı ve üst yapı projeleri geliştiren; sertifikasyon ve enerji çalışmaları yapan, satış ve pazarlama alanında aktif, yenilikçi bir firmayız.

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz: Mühendislik tecrübemiz ve yenilikçi teknolojileri projelerimize aktarma tutkumuz ile Türk demiryolu sektörünün gelişimine katkı sağlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına entegre, uygulanabilir, sürdürülebilir ve yönetilebilir çözümler sunmak.

Vizyonumuz: Geleneksel demiryolu birikimini endüstri 4.0 ile birleştirerek demiryolu sektörünün ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler getiren, öncü firma olmak.